Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.03.2018
Registrace pro nové konzultanty
Parfémová voda Viking nebo Valkyrie jako dárek za objednávku! Viking je odvážný a neohrožený. Jeho energie hory přenáší. Je vždy připraven bojovat ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Registrace pro nové konzultanty
Registrace pro nové konzultanty
12.03.2018

Parfémová voda Viking nebo Valkyrie jako dárek za objednávku!

Viking je odvážný a neohrožený. Jeho energie hory přenáší. Je vždy připraven bojovat za své přesvědčení. Ví, čeho chce dosáhnout, jde vpřed a na nic se neohlíží a vítězí! Valkýra je ušlechtilá a moudrá. Její energie přemáhá nemožné! Ví, co chce, a vždy toho dosáhne!

Od vikingů do našich dnů! Všem, kdo se zaregistrují ve Faberlic od 22. února do 7. března a učiní nákup v období č. 03/2021, darujeme parfémovou vodu dle výběru - Valkyrie pro ni  (3058) nebo Viking pro něho (3236).

Mocná, nordická vůně Viking opěbvuje odvahu a smělost severských dobyvatelů tóny vřesu, zeleného jablka, pomeranče Tarocco a mražené máty. Rozhodný dřevitě-ambrový akord odráží tvrdý charakter a horké srdce hrdinů skandinávských ság.

Křišťálová jiskrná vůně Valkyrie ztělesňuje obraz skandinávské panny bojovnice chladivými tóny arktické maliny a pomeranče Tarocco. V samotném srdci parfému je nepřístupná vysokohorská protěž jako symbol věrnosti a odvahy, něžný hyacint jako odraz lásky a oddanosti, zasněžené okvětní lístky růže - doslova jako chladná nordická krása královny Severu.

Pro získání dárku:

  1. Zaregistrujte se na webu faberlic.com od 22. února do 7. března.

  2. Do 7. března učiňte a zaplaťte objednávku za částku nejméně 959 Kč (35,99 EUR)* v katalogových cenách.

  3. Od 8. do 28. března spolu s následnou objednávkou od 480 Kč (18 EUR) získejte jako dárek parfémovou vodu Valkyrie pro ni (3058) nebo Viking pro něho Него (3236).

A také: za první objednávku nejméně za 480 Kč (18 EUR) během 24 hodin po registraci získáte ještě jedno příjemné překvapení - sadu kosmetiky do domácnosti v mini formátu: 

zjistěte podrobnosti!

Být novým kupujícím Faberlic je výhodné! Zjistěte více, jak získávat sady hitů Faberlic za výhodné ceny: Startovacího programu

Můžete mě také kontaktovat : e-mail: faberlic-brno@email.cz

tel: 775969082

E-shop  www.faberlic-brno.cz  není určen pro nákup registrovaných konzultantů, je určen pro nákup koncových zákazníků!!!!

Prohlédněte se co Vám nabízí  Faberlic v online katalogu, stačí kliknout na obrázek: