Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.03.2018
Členství Faberlic s výhodami !
Sada pro péči o obličej ABC peeling jako dárek za objednávku! Salónní péče o pokožku u vás doma! Všem, kdo se zaregistrují ve F... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 1. Úvod
 2. Kosmetika v domácnosti
 3. Péče o kuchyň
 4. Prostředek na čištění sporáků a trub Svěžest máty 500 ml

Prostředek na čištění sporáků a trub Svěžest máty 500 ml

Prostředek na čištění sporáků a trub Svěžest máty s lehkostí odstraní dokonce i staré připáleniny, silné a zaschlé skvrny z kovových*, smaltovaných, k... celý popis
Dostupnost
7 dnů
Běžná cena
119 Kč
Nejsme plátci DPH
109 Kč
ks
Číslo produktu:30120
Objem:500 ml
Výrobce:Faberlic
 • Kompletní specifikace
 • Prostředek na čištění sporáků a trub Svěžest máty 500 ml
  Prostředek na čištění sporáků a trub Svěžest máty 500 ml
  7 dnů
  109 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

Prostředek na čištění sporáků a trub Svěžest máty s lehkostí odstraní dokonce i staré připáleniny, silné a zaschlé skvrny z kovových*, smaltovaných, keramických a sklokeramických povrchů. Neškrábe a nepoškozuje jemné povrchy.

Doporučuje se na všechny druhy sporáků z kovu a keramiky, trub, grilů, kuchyňských digestoří, indukčních varných desek, plechů a roštů, plynových hořáků.

Lze ho využít pro mimořádné odstranění ucpaných odtoků.

 • Obnovené zasílené složení EKO+ snadno odstraňuje rozsáhlý, zaschlý tuk a připáleniny.
 • Zarčený výsledek bez zbytečného úsilí.
 • Neobsahuje abrazívní látky - čistí bez škrábanců.
 • Zcela se oplachuje.
 • Pro libovolný druh sporáků a kovových digestoří.
 • Vhodný pro odstranění ucpaných odtoků dřezů v kuchyni.
 • Ekologicky čisté složení - biologicky rozložitelné složky.
 • Dodáváí lehkou osvěžující vůni

Louh sodný (zásadfitá látka) rycghle štěpí silné, zaschlé mastné zašpinění a připáleniny, zajišťuje jejich snadné odstranění z povrchu.

Komplex biologicky rozložitelných povrchově aktivních látek na bázi rostlinných složek účinně smáčí povrchy, štěpí zašpinění tuky a připáleniny.

Biologicky rozložitelné komplexotvorné činidlo (sodná sůl kyseliny methyl glycin dioctové) – "zelená" náhrada fosfátů, účinně váže soli tvrdosti, podporuje aktivitu čistících složek.

Kompozice parfémových látek (parfém) dodává svěží mátovou vůni.

Spotřebujte nejlépe do: 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Složení: 

Více než 30 % voda, 5-15 %: louh sodný, sodná sůl alkyl ethoxysulfátu mastných lihů kokosového oleje, méně než 5 %: neionogenní povrchově aktivní látky na bázi škrobu a rostlinných olejů, sodná sůl kyseliny methyl glycin dioctové, parfém, hexylskořicový aldehyd.

Podmínky skladování: Skladujte na suchém místě při teplotě od +5 °С do +25 °С.

Použití:  Pro odstranění tuku, špíny nebo připálenin naneste malé množství prostředku na vlhkou houbu, přetřete jí čištěný povrch, ponechejte 3-5 minut, potom opláchněte vodou. Při silném zašpinění prostředek naneste bezprostředně na zašpiněný povrch, podle stupně a plochy zašpinění počkejte 10-30 minut, důkladně opláchněte vodou. V případě potřeby proceduru zopakujte.

VAROVÁNÍ! Obsahuje louh. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Pro ochranu rukou oužívejte gumové ochranné rukavice.

Bezpečnostní opatření:

 • Používejte pouze k určenému účelu.
 • Nedoporučuje se používat na čištění teflonových a nepřilnavých povrchů, povrchů z hliníku a jeho slitin, niklu, zinku a jiných barevných kovů, barvenmých, dřevěných nebo pochromovaných povrchů, katalytických panelů a jiných materiálů citlivých na louhy.
 • Nepoužívejte společně s jinými čistícími prostředkyx.
 • Skladujte v těsně uzavřeném obalu výrobce, odděleně od potravin. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s kůží.
 • Zabraňte kontaktu s očima. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.