Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 1. Úvod
 2. Kosmetika v domácnosti
 3. Mytí nádobí
 4. Biogel na mytí nádobí koncentrovaný Bylinný mix Home Gnome Greenly 500 ml

Biogel na mytí nádobí koncentrovaný Bylinný mix Home Gnome Greenly 500 ml

Hmotnost: 520 g, Objem: 500 m Koncentrovaný biogel na mytí nádobí Bylinný mix – BIOČISTOTA, kterou je slyšet! Myje nádobí do příjemného skřípotu dokon... celý popis
Dostupnost
7 dnů 2 ks
Běžná cena
179 Kč
Nejsme plátci DPH
155 Kč
ks
Číslo produktu:10894
Výrobce:Faberlic
 • Kompletní specifikace
 • Biogel na mytí nádobí koncentrovaný Bylinný mix Home Gnome Greenly 500 ml
  Biogel na mytí nádobí koncentrovaný Bylinný mix Home Gnome Greenly 500 ml
  7 dnů 2 ks
  155 Kč
 • ks
Kompletní specifikace

Hmotnost: 520 g, Objem: 500 m

Koncentrovaný biogel na mytí nádobí Bylinný mix – BIOČISTOTA, kterou je slyšet! Myje nádobí do příjemného skřípotu dokonce i v té nejtvrdší vodě.

pikt-CZ

  • Speciální biologické složení ANTINÁNOS bylo vytvořeno pro co nejlepší odstranění tuku a zažraných usazenin od čaje a kávy v libovolně tvrdé vodě.
  • Komplex biologicky rozložitelných mycích složek rostlinného původu výborně odstraňuje libovolné složité a nejmenší neviditelné zbytky zašpinění a tuku.
  • Aktivní systém změkčení vody zlepšuje mycí schopnost, podporuje hustou pěnu, zabraňuje vzniku šmouh na nádobí. Pomáhá vypořádat se s usazeninami od kávy a čaje.
  • Multikomplex bioenzymů štěpí zaschlé zašpinění a připáleniny. Účinně působí při předběžném namáčení nádobí a mytí ve studené vodě.
  • Přírodní kompozice éterických olejů z heřmánku, galbana a muškátové šalvěje dodává jemnou bylinnou vůni, má uklidňující a posilující vlastnosti.

pikt 2-CZ

 • Dermatologicky ověřen*, doporučuje se pro osoby s citlivou pokožkou a na mytí dětského nádobí 0+.

7 copy

*Dermatologická bezpečnost gelu se znakem "Excellent" pro citlivou pokožku je potvrzena certifikátem mezinárodního vědecko-výzkumného ústavu Dermatest GmbH (Německo). 

Spotřebujte nejlépe do: 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Složení: Více než 30 % voda, 5-15 % sodná sůl alkylethoxysulfátu mastných lihů kokosového oleje, méně než 5 %: neionogenní povrchově aktivní látky na bázi kokosového oleje, betain amidopropyl kokosového oleje, kokoglukosid (na bázi škrobu a kokosového oleje), sodná sůl kyseliny metylglycindioctové, komplex bioenzymů (lipáza, amyláza), kyselina citronová, přírodní éterické oleje, konzervant, linalool.

Použití:

V koncentrované podobě: pro odstranění zašpinění naneste kapku prostředku na houbu a umyjte nádobí, potom důkladně opláchněte.

Při namáčení: pro odstranění připálenin a zaschlých zašpinění rozřeďte 2 ml koncentrovaného prostředku v 5 l vody a ponechte nádobí ve vzniklém roztoku, potom umyjte nádobí houbou a opláchněte.

V rozředěné podobě: prostředek lze ředit převařenou vodou v poměru od 1:1 do 1:3.

Upozornění! Prostředek není určen pro použití v myčkách nádobí.

Bezpečnostní opatření:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte v souladu s určením. Zabraňte kontaktu s očima. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Obsahuje směs přírodních éterických olejů, které mohou vyvolat individuální alergické reakce.

Podmínky skladování: Skladujte na suchém místě při teplotě od +5 °C do +25 °C.